Close

Warsztat Noworoczny 5Rytmów® RESET

Warsztat Noworoczny 5Rytmów® RESET – Zrób miejsce na Nowe wytańczając Stare.

Nowy Rok to Twoja szansa na wsłuchanie się w siebie, na oczyszczenie i zwrócenie się ku swoim potrzebom.

✨To czas na REALIZACJĘ MARZEŃ i PRAGNIEŃ, które zamienisz w projekty, ROZPOCZYNAJĄC NOWY ETAP.

Czujesz zmęczenie scenariuszem swojego życia? Potrzebujesz zmian? Masz gotowość i odwagę porzucić przyzwyczajenia i schematy, które ci już nie służą i zamiast tego, podążyć za swoją intuicją?

🌱 Prawda jest taka, że masz w sobie wszystko, by to przezwyciężyć.
W trakcie naszego warsztatu 5Rytmów® poprzez medytacje w tańcu pomożemy Ci OBUDZIĆ ŚWIADOMOŚĆ i ZWRÓCIĆ SIĘ KU WŁASNYM POTRZEBOM oraz ZAUFAĆ SOBIE, tak abyś mógł/a ŻYĆ W PEŁNI i ODNIEŚĆ SUKCES na każdej obranej ścieżce życia.

Niejednokrotnie boimy się zmian, czujemy niemoc, lęk i frustrację. Doskonale Cię rozumiem. Wszyscy przez to przechodzimy. Dzieje się tak dlatego, że często jesteśmy w pułapce własnych ograniczeń, lęków i programów, które uniemożliwiają wyjście ze strefy komfortu i pozornego poczucia bezpieczeństwa. To nie jest sytuacja bez wyjścia.

Tańcząc, otwieramy się na przepływ, czujemy miłość i zaufanie do życia. Mamy dostęp do piękna i obfitości świata. Czas spędzony z nami to czas, który masz odwagę dać sobie, by osiągnąć głębsze zrozumienie tego, w jakim momencie swojego życia teraz jesteś, oraz jak dokonać potrzebnych do rozwoju zmian, nawet jeśli wydają się one na początku trudne.

Biorąc udział w Warsztacie, pomożesz sobie osiągnąć akceptację i zaufanie, by realizować marzenia w relacji ze sobą i otoczeniem. Otworzysz się na Nowy Początek i zostawisz to, co Ci nie służy.
Każdy z nas mierzy się z trudnościami w życiu. Nasze ciała bywają źródłem bólu, stresu lub nawet chorób.

Taniec 5Rytmów® jest niepowtarzalną szansą by w naturalny i pełen radości sposób odkryć Twoje ciało na nowo, by stało się źródłem przyjemności i informacji o Twoich potrzebach.
Czy jesteś gotów by w bezpiecznej przestrzeni odnaleźć zagubione, zapomniane części siebie i wszystkie je zintegrować?
Daj sobie przestrzeń do bycia sobą, do bycia autentycznym i spełnionym człowiekiem i weź udział w naszym Warsztacie Noworocznym.

Rozpocznij podróż w głąb siebie i znajdź harmonię w sobie. ✨🌱

Warsztat skierowany jest dla Każdego bez względu na wiek, kondycję fizyczną czy wcześniejsze doświadczenie.
W podróż w głąb siebie poprowadzi Cię akredytowany nauczyciel – Tomasz Szymocha, w niepowtarzalnym miejscu -BioRezydencji w Górach Izerskich, ze wspaniałą kuchnią wegetariańską, sauną i najsilniejszym w okolicy kamiennym kręgiem mocy.

„Moją biblią jest ciało, ponieważ ciało nie kłamie. Kiedy pozwolisz swemu ciału tańczyć, natychmiast odpadną od Ciebie kłamstwa i dogmaty. Taniec jest lekarstwem” –
Gabrielle Roth

Tomasz Szymocha to akredytowany nauczyciel 5Rytmów®.
Trening nauczycielski ukończył 2016 w The Moving Center® New York. Od tego czasu aktywnie prowadzi zajęcia i warsztaty 5Rytmów® w Polsce, Niemczech, Izraelu, Hiszpanii. Z zawodu jest aktorem mimem po szkole w Berlinie, gdzie przez wiele lat pracował w teatrze. Nauczał ruchu w Niemczech, Polsce, Włoszech, Francji, Stanach Zjednoczonych i Izraelu. Prowadził zajęcia taneczno-teatralne dla dzieci i młodzieży w Berlinie i Paryżu. Wychował się w Warszawie, gdzie występował w Teatrze Buffo jako mim. W 1987 emigrował do Berlina. W wieku 25 lat intensywnie medytował przez 2,5 roku w Himalajach. Od 2011 roku założyciel BioRezydencji w Świerodowie-Zdrój (www.biorezydencja.pl), ekologicznego centrum warsztatowo-rozwojowego. Z zamiłowania , podróżnik, ojciec 5 dzieci, wegetarianin, masażysta Lomi Lomi Nui, ukończył ISTA level 2., miłośnik lasów (zasadził 70 tys drzew). 🙂

Zapisz się już dzisiaj, czekamy na Ciebie:

Kiedy:
Początek: Czwartek 4 Stycznia 2024 o 17:00 przyjazd, zaczynamy kolacją o 18:00
Koniec: Niedziela 7 Stycznia 2024 o 15:00
Można przyjechać dzień wcześniej lub zostać dzień dłużej za dopłatą 110PLN (bez możliwości zamówienia posiłków, ale jest opcja zjedzenia na mieście) aby trochę pobyć w cudownych Górach Izerskich.

Inwestycja:
Cena regularna: 1000 PLN
Early Bird 900 PLN rejestracja do 15.12.2023
+
Nocleg, sauna i pyszne wegetariańskie posiłki 3x dziennie.
660 PLN + opłata klimatyczna 5 PLN za noc.

Adres:
BioRezydencja, Główna 12,
59 – 850 Świeradów Zdrój
Dla osób które zamierzają jechać pociągiem to najlepiej będzie dojechać do Gryfowa Śląskiego i stamtąd Was ktoś odbierze.

Rejestracja:
info@5rytmow.eu

Jeśli obecnie znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej to napisz a może uda nam się znaleźć rozwiązanie na opcję udziału w warsztacie ze zniżką.

Masz pytania? Pisz! Zadzwoń! Chętnie odpowiemy:
Tomasz +48504173833

Ten warsztat jest liczony jako 3-dniowy warsztat 5Rytmów® Wave.