Close

BE RICH! Pokochaj Pieniądze

✨ Warsztat koncentruje się na naszym stosunku do pieniędzy, który często jest kształtowany przez negatywne, nieświadome myśli i przekonania, uznawanych przez nas za oczywiste. Nasze wzorce myślenia wpływają na nasze działania, a nasza podświadomość odgrywa w tym kluczową rolę.

❗️ Negatywne podejście do pieniędzy może sprawić, że uważamy zarabianie pieniędzy za coś złego. W naszym społeczeństwie istnieje wiele przysłów i przekonań, które wspierają negatywny stosunek do pieniędzy, takich jak „„Pieniądze nie przychodzą łatwo”” czy „Pieniądze same w sobie nie dają szczęścia”.

❓ Jakie pięć słów odnoszących się do pieniędzy przychodzi ci na myśl?

❓ Jakie przekazy na temat pieniędzy otrzymałeś od swoich rodziców?

❓ Jak opisałbyś swoje obecne podejście do pieniędzy?

💡 Ważne jest zrozumienie, że negatywny stosunek do pieniędzy nie jest naszą winą. Często jest on kształtowany przez doświadczenia naszych rodziców i nasze wychowanie. Nasz stosunek do pieniędzy może być pozytywny lub negatywny i wpływa na to, jak zarządzamy finansami.

🔍 Nasze podejście do pieniędzy ma ogromny wpływ na to, jak zarządzamy naszymi finansami. Dlatego ważne jest, aby aktywnie pracować nad zmianą negatywnych przekonań i zastępowaniem ich pozytywnymi. Aby przełamać ogólne wzorce zachowań, ważne jest, aby być świadomym tych wpływów.

🧠 Ogólnie rzecz biorąc, zdrowy i pozytywny stosunek do pieniędzy ma ogromny wpływ na naszą przyszłość finansową. Uświadomienie sobie, że nasz stosunek do pieniędzy jest zmienialny i i poprzez świadome myślenie możemy rozwijać bardziej pozytywne podejście i poprawić naszą przyszłość finansową, otwiera przed nami drogę do rozwoju bardziej pozytywnego podejścia, które może znacząco poprawić naszą sytuację finansową i jakość życia.

📆 Kiedy:
Początek: 13 sierpnia 2024 Zaczynamy kolacją o 18:00.

Za dodatkową opłatą w wysokości 110 PLN można przyjechać dzień wcześniej lub zostać dzień dłużej (bez możliwości zamówienia posiłków w BioRezydencji. Jest opcja ugotowania sobie czegoś w apartamentach lub zjedzenia czegoś w Świeradowie Zdroju).

Koniec: 18 sierpnia 2024 o 15:30

Inwestycja:
Cena regularna: 1300 PLN
Early Bird 1150 PLN przy rejestracji do 15.07.2024
+
Akomodacja:
Nocleg, sauna i pyszne wegetariańskie posiłki 3x dziennie.
+ opłata klimatyczna 6 PLN za noc = 1130 PLN

www.biorezydencja.pl
BioRezydencja, Główna 12,
59 – 850 Świeradów Zdrój

Dla osób które zamierzają jechać pociągiem to najlepiej będzie dojechać do stacji Orłowice i stamtąd Was ktoś odbierze.

Rejestracja:
info@5rytmow.eu

Masz pytania? Pisz! Zadzwoń! Chętnie odpowiemy:
Tomasz +48504173833