Close

Uwierz w Siebie

✨ Uwierz w Siebie to wyjątkowy 6 dniowy warsztat, podczas którego powrócisz do źródła swojej Mocy!

🌱 Odkryj tętniące źródło swojej mocy i przebudź się do nowego życia.

🌱 Masz w sobie wszystko, czego potrzebujesz, aby odmienić swoje życie. Czy jesteś gotów odkryć, kim naprawdę jesteś?

✨ Obudź świadomość, która pomoże Ci dokonać prawdziwych zmian. Odkryj w sobie siłę, pozwalającą podejmować odważne decyzje. W każdej chwili możesz zmienić swoje życie i wpuścić do niego odrobinę magii. Tańcząc łączymy się z tą częścią nas, która Wie, że jesteśmy boskimi istotami, zdolnymi kreować życie, jakiego pragniemy.
Możemy całkowicie zmienić nasze życie poprzez zmianę naszych przekonań. To one kształtują sposób, w jaki postrzegamy świat i siebie. W zależności od tego, w co wierzymy, widzimy przed sobą możliwości albo przeszkody. Wszystko zależy od naszej percepcji. Możemy wybrać jaki wewnętrzny świat dla siebie stworzyć. I czy będzie nas wspierał. Wiara w siebie płynie z przyjęcia siebie takim, jakim jesteś, z tym, co dla Ciebie ważne. Z Twoją autentycznością i unikalnymi darami, które możesz ofiarować światu. Gdy tańczymy, otwieramy się na przepływ, czujemy miłość i zaufanie do życia. Mamy dostęp do piękna i obfitości świata. Z tego pełnego Mocy miejsca w nas, możemy wytańczyć swoje intencje. Tańcząc z otwartym sercem sięgamy śmielej, poruszamy się swobodniej, stajemy się szczęśliwsi i wolni.
Jest taki moment tanecznego flow, gdy jesteśmy szczególnie otwarci i chłonni. Możemy użyć go dla swojego najwyższego dobra.
Wybrać afirmacje i intencje, które nas wzmocnią – i które się spełnią!
W muzyce, która nas uniesie, w grupie pełnej dobrej energii, spotkamy się, aby wspólnie „wtańczyć” w każdą komórkę naszych ciał niezachwianą wiarę w siebie.
Tym właśnie będziemy się zajmowali – razem!
Z każdym krokiem na parkiecie, w każdym z Pięciu rytmów, wyruszymy razem ku spełnieniu pragnień i na spotkanie ze świetlistym, szczęśliwym sobą 🙂

🌱 Jesteś kimś więcej niż myślisz.

✨ W tym procesie będzie nas wspierać moc Gór Izerskich, magiczna BioRezydencja ze zdrową i wspaniałą kuchnią wegetariańską, sauną i magicznym, spełniającym życzenia kasztanem oraz najsilniejszym kamiennym Kręgiem Mocy w promieniu 1000 km. Kamienny Krąg ma silne właściwości oczyszczające, wzmacniające i regenerujące na wielu poziomach.

✨ Aktywacja i harmonizacja czakr oraz energii w Kamiennym Kręgu jest niezwykle potężną i skuteczną metodą, która otwiera drzwi do głębokiej transformacji. W rezultacie doświadczamy zharmonizowanego systemu czakr, który wzmacnia naszą odporność, przywraca równowagę duchową, skupienie umysłu oraz pozytywne nastawienie do życia i stawianych przed nami zadań. Ta sesja energetyczna sprawia, że nasza biowitalność wzrasta o niezwykłe kilka tysięcy Bovisów, co przekłada się na nasze całkowite dobrostanie. To wyjątkowe doświadczenie daje nam możliwość rozkwitu na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym, prowadząc nas na drogę autentycznego i pełnego spełnienia życia.

✨ 5Rytmów® to praktyka ruchu, która uczy nas, jak obudzić ciało i uwolnić umysł.
Praktyka 5Rytmów® tańczona przez tysiące ludzi na całym świecie, jest dynamiczną praktyką ruchu, zakorzenioną w prawdzie, iż jeśli wprowadzisz swoją duszę w ruch, to sama się uzdrowi.
Umysł się uspokoi, kiedy ciało będzie rozpoznane, zaprzyjaźnione i wytańczone. Kiedy ciało jest w ruchu, staje się czystą energią, przepływem – staje się samym życiem. Do tych prawd zaprowadzi Cię 5Rytmów® – rodzaju dynamicznej medytacji stworzonej przez Gabrielle Roth w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku w USA. Poprzez 5 jakości ruchu (Flowing, Staccato, Chaos, Lyrical i Stillness), dajemy sobie szansę odnalezienia się, zrozumienia, bycia tu i teraz, z otwartymi sercami i czystymi umysłami.

Tomasz Szymocha to akredytowany nauczyciel 5Rytmów®.
Trening nauczycielski ukończył 2016 w The Moving Center® New York. Od tego czasu aktywnie prowadzi zajęcia i warsztaty 5Rytmów® w Polsce, Niemczech, Izraelu, Hiszpanii. Z zawodu jest aktorem mimem po szkole w Berlinie, gdzie przez wiele lat pracował w teatrze. Nauczał ruchu w Niemczech, Polsce, Włoszech, Francji, Stanach Zjednoczonych i Izraelu. Prowadził zajęcia taneczno-teatralne dla dzieci i młodzieży w Berlinie i Paryżu. Wychował się w Warszawie, gdzie występował w Teatrze Buffo jako mim. W 1987 emigrował do Berlina. W wieku 25 lat intensywnie medytował przez 2,5 roku w Himalajach. Od 2011 roku założyciel BioRezydencji w Świerodowie-Zdrój (www.biorezydencja.pl), ekologicznego centrum warsztatowo-rozwojowego. Z zamiłowania , podróżnik, ojciec 5 dzieci, wegetarianin, masażysta Lomi Lomi Nui, ukończył ISTA level 2., miłośnik lasów (zasadził 70 tys drzew). 🙂

Kiedy:
Początek: 15.08.23. Zaczynamy Kolacją o 18:00. Do ośrodka można już przyjeżdżać od godziny 15:00.
Koniec: 20.08.2023 o 15:00

Inwestycja:
Cena regularna: 2425 PLN
Early Bird 2275 PLN rejestracja do 15.07.2023

Rejestracja:
info@5rytmow.eu

www.biorezydencja.pl

BioRezydencja, Główna 12,
59 – 850 Świeradów Zdrój

Dla osób które zamierzają jechać pociągiem to najlepiej będzie dojechać do Gryfowa Śląskiego i stamtąd Was ktoś odbierze.

Masz pytania? Pisz! Zadzwoń! Chętnie odpowiemy:
Tomasz +48504173833

Ten warsztat jest liczony jako 6-dniowy warsztat 5Rytmów® Wave do szkolenia nauczycieli 5Rytmów®