Close

FEMININE – MASCULINE – ME

5 dniowy międzynarodowy warsztat : Kobiecość – Męskość – JA
“Integracja kobiecych i męskich jakości ”
Świeradów-Zdrój
Prowadzący: Ela Merom i Tomasz Szymocha (Nauczyciel 5Rytmów)

Każdy z Nas ma w sobie nieodkrytą do tej pory moc. Moc życia, moc ciała, moc naszej wewnętrznej natury – naszego JA. Aby w pełni jej doświadczyć należy poczuć równowagę, która pozwoli nam korzystać z życia w jego nieustannym przepływie.

Znasz ludzi, którzy są niezwykle kreatywni, odnoszą sukcesy i oddychają pełną piersią każdego dnia? Ci właśnie ludzie odnaleźli w sobie równowagę oraz poznali czym są Kobiece i Męskie jakości.

Dołącz do nas podczas tego wyjątkowego, 5 dniowego warsztatu, gdzie zanurzymy się w nasz wewnętrzny krajobraz aby poznawać i uzdrawiać.

Pozwalamy ciału przemówić w tańcu, zatrzymujemy się w ciszy i w skupieniu przyglądamy się naszej prawdziwie naturze.
Obserwujemy krępujące nas ograniczenia, narzucone normy, które przyjęliśmy za swoje, uwalniamy się od tego, co już nam nie służy.

Zapraszamy Cię do odkrycia na nowo swojej unikalności. Jesteś idealny, w tym ciele, czy to Kobiety czy Mężczyzny.

Nasz warsztat Love Life to unikalna przestrzeń, gdzie łączymy dynamiczną praktykę tańca 5Rytmów® (2 sesje dziennie), z narzędziami zaczerpniętymi z tradycji Tantry / Szamanizmu / Mindfulness / Pracy z ciałem.
Wszystko po to aby stworzyć jak najlepsze warunki do tej głębokiej i transformującej podróży.
Na warsztatach odbędzie się Ceremonia Kakao, czyli oczyszczenie poprzez radość, zabawę i obecność oraz głęboka sesja w naturze.

Prowadzący, Ela i Tomasz mają bardzo duże doświadczenie w współtworzeniu świętej przestrzeni dla grupowych procesów. Dla obojga priorytetem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, gdzie każdy uczestnik, w swoich własnych granicach, doświadczy tego zanurzenia w sobie.

Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim. Organizatorzy zapewniają doświadczonego tłumacza (język polski i język hebrajski), pozwala to na udział w warsztacie uczestnikom z Polski, Niemiec, Izraela i wielu innych krajów.
Dołącz do naszej międzynarodowej wspólnoty, ludzi kochających Życie!

~~~~~~
KOSZT:

Cena dla pierwszych 10 osób (Early Bird) : 1880 PLN / € 450
Cena regularna: 2050 PLN / € 490
Podana cena zawiera: koszt warsztatu + pyszne wegetariańskie wyżywienie + pobyt w przepięknych apartamentach ==> All Inclusive!

Rejestracja: tomasz5rythms@gmail.com
Aby zarezerwować miejsce, należy zrobić przelew na konto BioRezydencji:
580 zł
€ 140
Heller Natur Tomasz Szymocha
Główna 12, 59-850 Świeradów Zdrój
Numer konta PKO: 75 1020 2137 0000 9002 0143 4547
SWIFT/BIC: BPKOPLPW
IBAN 75 1020 2137 0000 9002 0143 4547
Uczestnicy biorący udział w poprzednich warsztatach są upoważnieni do 10 % zniżki
Masz pytania? Pisz! Zadzwoń! Chętnie odpowiemy
Tomasz +48504173833

~~~~~~
Kto za tym stoi, czyli Prowadzący :
ELA MEROM / Izrael
http://www.desertashram.co.il/our-instructors/ela-merom
TOMASZ SZYMOCHA / Polska

~~~~~~

Moja inwestycja – czyli ile to kosztuje?

Cena dla pierwszych 10 osób (Early Bird) : 1880 PLN / € 450 (cena warsztatu: 1100zl)
Cena regularna: 2050 PLN / € 490 (cena warsztatu: 1270zl)

Podana cena zawiera: koszt warsztatu + pyszne wegetariańskie wyżywienie + pobyt w przepięknych apartamentach ==> All Inclusive! 🍓🍇🏡🌞

Rejestracja: tomasz5rythms@gmail.com

Aby zarezerwować miejsce, należy zrobić przelew na konto BioRezydencji:
580 zł
€ 140

Heller Natur Tomasz Szymocha
Główna 12, 59-850 Świeradów Zdrój
Numer konta PKO: 75 1020 2137 0000 9002 0143 4547

SWIFT/BIC: BPKOPLPW
IBAN 75 1020 2137 0000 9002 0143 4547

Uczestnicy biorący udział w poprzednich warsztatach są upoważnieni do 10 % zniżki za sam warsztat 🙂

Masz pytania? Pisz! Zadzwoń! Chętnie odpowiemy 🙂
Tomasz +48504173833

~~~~~~

Kto za tym stoi, czyli Prowadzący :

💫 ELA MEROM / Izrael
Ela jest nauczycielką i autorką warsztatu LOVE LIFE, mediatorką w “Art of Love School”. Matką dwójki wspaniałych córek.
Od niespełna dwóch dekad Ela prowadzi warsztaty rozwoju osobistego w Izraelu i zagranicą.
W swojej pracy łączy Serce, Ciało i Świadomość. Jej pierwsze poważne przebudzenie jako dorosłej nastąpiło dzięki buddyjskiej mądrości i od tamtej pory pogłębiła ona doświadczenie szamańskiej ścieżki, mistycznej tradycji żydowskiej, świętej seksualności, psychoterapii skoncentrowanej na ciele i wiele więcej. Jej studia były zarówno akademickie jak i eksperymentalne.
Ma tytuł magistra religii i została wyświęcona na Rabina. Rola intymności i pełnego doświadczania sił życiowych znajdują się w głównym obszarze jej pracy.
Zaprasza Cię do przełomowego zgłębiania esencji szczęścia, miłości, tworzenia zmysłowych, głębokich relacji ze światem i samym sobą. Ekspansja naszych serc i umysłów może być przeżywana i uczynić nasze życie prawdziwą przygodą.
Więcej o Eli możesz przeczytać na tej stronie:
http://www.desertashram.co.il/our-instructors/ela-merom

💫 TOMASZ SZYMOCHA / Polska
– Tomasz jest akredytowanym nauczyciel 5Rytmów® i założycielem warsztatów LOVE LIFE, aktor, jogin, masażysta Lomi Lomi i Kaszmir.
Jego rzeczywistość jest pełna miłości i ruchu podobnie jak jego praca na parkiecie podczas 5 Rytmów. Inspiruje go szamanizm, głęboki kontakt z naturą, fascynacja teatrem i mądrość, którą nieprzerwanie przekazuje mu jego czworo dzieci.
W 2011 roku Tomasz założył BioRezydencję w Świeradowie – Zdroju: piękny ekologiczny, wiejski kurort, miejsce odnowienia ciała i ducha, gdzie również prowadzi zajęcia..

~~~~~~

Przeczytaj co czują uczestnicy po naszych warsztatach :

“ Znakomity warsztat. Połączenie głębokiej pracy z przyjemnym czasem. Przeprowadzony z ogromną dbałością o granice każdego z uczestników.
Prowadzący oferują uczestnikom dużo wsparcia, z radością mogę polecić ten warsztat każdemu, zarówno osobom z doświadczeniem w różnych rodzajach pracy z ciałem, jak i zupełnie początkującym” Mirek

“Jestem wdzięczna za warsztat łączący 5 rytmów, które tak kocham z elementami tantry (wiele prostych ćwiczeń, pracy z oddechem). Otwierający czas, rozpuścił kolejne warstwy blokad, które utknęły w ciele. Taniec, bliskość ludzi i natury w bezpiecznej przestrzeni, którą wspólnie stworzyliśmy z Elą Merom ToMaszem 5Rytmów, asystentami oraz wszystkimi uczestnikami – to wyjątkowy czas:) Spotkanie na polskiej ziemi ludzi z Izraela, Niemiec i Polski miało dla mnie dodatkowo głębokie znaczenie. Transformacja przeszłości!
Kochanie się z życiem to pierwotny stan naszej duszy i naszego ciała. Z serca polecam taką pracę rozwoju osobistego💚 Każde miejsce, w którym odbył się warsztat jest uświęcone Shalom!” Aga

“Wdzięczność to to, co właśnie czuję. Wciąż się uśmiecham i czuję się kompletną osobą. Widzę i doceniam moje ciało, czuję moją duszę, moje serce słyszy mój umysł. Tomasz jesteś zwariowany i zmysłowy. Ela jesteś dziką kobietą, jestem zaszczycona, że miałam szansę Was poznać i wyrazić siebie w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Nigdy nie krzyczałam tak głośno (nawet w trakcie porodu mojego syna), nigdy nie śmiałam się tak mocno i nie tańczyłam tak swobodnie. Przyszłam tu, żeby być bardziej ze sobą, ujrzeć całą siebie. Pomogliście mi to osiągnąć. Jestem szczerze szczęśliwa, dziękuję.” – Ania

“Pokochaj się z życiem” to dla mnie nie tylko warsztat. To czas na spotkanie z samym sobą. Rozpoznawanie i uwalnianie swoich blokad, przy jednoczesnym poszanowaniu granic, było niesamowitym doświadczeniem. Drogą, która dążyła do prawdy i dawała poczucie wolności. otworzyła serce. Poczułem moc. Siłę do dalszego życia w otwartości. Bez zbroi ochronnej. Kocham Życie Polecam warsztat z całego serca.”
Robson