Close

Zero Ograniczeń – Warsztat 5Rytmów®

Zero Ograniczeń – Warsztat 5Rytmów® z Tomaszem Szymocha

Sekret osiągnięcia bogactwa, zdrowia i harmonii ze światem. 🌱

Zero ograniczeń to 6 dniowy warsztat wykorzystujący mapę 5Rytmów®.
Będziemy starali się spotkać siebie w swojej mocy i doskonałości. Będziemy się koncentrować na tym, że jesteśmy w 100% odpowiedzialni za siebie i swoje życie. Wszystko co nas spotyka w życiu jest naszym wyborem aby móc wzrastać. Gdy pokochamy siebie będzie to najprostszy sposób na samodoskonalenie. A im lepszy ty będziesz tym lepszy stanie się świat. Gdy uda nam się poznać siebie i naszą moc tym bardziej będziemy niezależni i nie będzie nas można łatwo manipulować.
Będziemy celebrować miłość i rozpuszczać wszystko to co nas od niej oddziela i zaufać. Z miejsca miłości wykwita cała nasza kreatywność, spontaniczność, pragnienie zabawy i dzielenia się radością. Teraz możemy wyrazić siebie w pełni, bez krytyki i ograniczeń: tańczmy więc… Róbmy to co zawsze chcieliśmy zrobić, choć brakowało nam odwagi!

W tym procesie będzie nas wspierać moc Gór Izerskich, najmocniejszy Krąg Mocy w obrębie 1000 kilometrów, sauna, Medycyna Cacao i magiczny Kasztan spełniający życzenia. 🌱

Praktyka 5Rytmów® tańczona przez tysiące ludzi na całym świecie, jest dynamiczną praktyką ruchu, zakorzenioną w prawdzie, iż jeśli wprowadzisz swoją duszę w ruch, to sama się uzdrowi.
Umysł się uspokoi, kiedy ciało będzie rozpoznane, zaprzyjaźnione i wytańczone. Kiedy ciało jest w ruchu, staje się czystą energią, przepływem – staje się samym życiem. Do tych prawd zaprowadzi Cię 5Rytmów® – rodzaju dynamicznej medytacji stworzonej przez Gabrielle Roth w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku w USA. Poprzez 5 jakości ruchu (Flowing, Staccato, Chaos, Lyrical i Stillness), dajemy sobie szansę odnalezienia się, zrozumienia, bycia tu i teraz, z otwartymi sercami i czystymi umysłami.

Tomasz Szymocha to akredytowany nauczyciel 5Rytmów®.
Trening nauczycielski ukończył 2016 w The Moving Center® New York. Od tego czasu aktywnie prowadzi zajęcia i warsztaty 5Rytmów® w Polsce, Niemczech, Izraelu, Hiszpanii. Z zawodu jest aktorem mimem po szkole w Berlinie, gdzie przez wiele lat pracował w teatrze. Nauczał ruchu w Niemczech, Polsce, Włoszech, Francji, Stanach Zjednoczonych i Izraelu. Prowadził zajęcia taneczno-teatralne dla dzieci i młodzieży w Berlinie i Paryżu. Wychował się w Warszawie, gdzie występował w Teatrze Buffo jako mim. W 1987 emigrował do Berlina. W wieku 25 lat intensywnie medytował przez 2,5 roku w Himalajach. Od 2011 roku założyciel BioRezydencji w Świerodowie-Zdrój (www.biorezydencja.pl), ekologicznego centrum warsztatowo-rozwojowego. Z zamiłowania , podróżnik, ojciec 5 dzieci, wegetarianin, masażysta Lomi Lomi Nui, ukończył ISTA level 1 i 2. Miłośnik lasów (zasadził 70 tys drzew). 🙂

Kiedy:
Początek: 30 Kwietnia 2024 Zaczynamy kolacją o 18:00.
Dla tych co nie mogą dojechać 30 jest możliwość dołączenia do warsztatu dzień później.

Za dodatkową opłatą w wysokości 110 PLN można przyjechać dzień wcześniej lub zostać dzień dłużej (bez możliwości zamówienia posiłków w BioRezydencji. Jest opcja ugotowania sobie czegoś w apartamentach lub zjedzenia czegoś w Świeradowie Zdroju).

Koniec: 5 Maja 2024 o 15:30

Inwestycja:
Cena regularna: 1300 PLN
Early Bird 1150 PLN przy rejestracji do 10.04.2024
+
Akomodacja:
Nocleg, sauna i pyszne wegetariańskie posiłki 3x dziennie.
+ opłata klimatyczna 6 PLN za noc = 1130 PLN

www.biorezydencja.pl
BioRezydencja, Główna 12,
59 – 850 Świeradów Zdrój

Dla osób które zamierzają jechać pociągiem to najlepiej będzie dojechać do stacji Orłowice i stamtąd Was ktoś odbierze.

Rejestracja:
info@5rytmow.eu

Masz pytania? Pisz! Zadzwoń! Chętnie odpowiemy:
Tomasz +48504173833

Ten warsztat jest liczony jako 6-dniowy warsztat 5Rytmów® Wave do szkolenia nauczycieli 5Rytmów®

]