Close

5Rytmowy® Sylwester Pełen Miłości w Warszawie

Zapraszam Was serdecznie na 8 edycję Sylwestera PEŁNEGO MIŁOŚCI! 💖 ✨ 🍀 🍄

→ Co będzie?

→ CEREMONIA CACAO+🍄

💖Będziemy pić “napój bogów” – Cacao i tańczyć.
Otworzymy nasze serca dzięki magicznej podróży oraz przetańczymy wspólnie falę 5Rytmów®.
💖Ceremonia Cacao to oczyszczenie poprzez radość, zabawę, obecność, b(ł)ogostan.
🍀Cacao to święta roślina Majów, używana podczas obrzędów ceremonialnych. Roślina ta uczy nas jak wejść głębiej w nasze serca, umysły i serce Matki Ziemi, by na nowo odkryć prawdziwą uzdrawiającą siłę, która jest w każdym z nas. Będziemy spożywać ok 30-40 g specjalnie przygotowanego czystego surowego kakao.

🍄 Dla chętnych będzie możliwość mikrodawki Amanity Muscarii. 🍄
Mikrodawki subtelnie relaksują, wyostrzają zmysły, energetyzują, przywracają kontakt z ciałem, uwalniają stłumione i zamrożone w nim emocje.

→ 5RYTMÓW®

5Rytmów® – stworzone przez Gabrielle Roth, tańczone przez tysiące ludzi na całym świecie, jest filozofią, perspektywą, sztuką i dynamiczną praktyką ruchu, zakorzenioną w prawdzie, iż jeśli wprowadzisz swoją duszę w ruch, to sama się uzdrowi.
Ruch jest zarówno lekarstwem jak i metaforą, sięga poprzez i ponad języki, kultury i grupy wiekowe, transformując: cierpienie w sztukę, sztukę w świadomość, a świadomość w działanie.
Praktyka 5Rytmów® tworzy społeczność, która wypaca swoje modlitwy, wspiera proces potrzebnej zmiany i daje bezpieczną przestrzeń dla każdego, kto chce wstrząsnąć swoim ego i przebudzić w sobie tę część, która jest nieprzewidywalna, pełna pasji, fascynująca, balansująca na krawędzi i tęskniąca za wolnością.

Tomasz Szymocha – akredytowany nauczyciel 5Rytmów® i pierwsza osoba w Polsce, która wprowadziła kakao i od tego czasu systematycznie prowadzi Ceremonię Cacao. Trening nauczycielski skończył w The Moving Center® New York. Od tego czasu aktywnie prowadzi zajęcia i warsztaty 5Rytmów® w Polsce, Niemczech, Izraelu, Hiszpanii. Z zawodu jest aktorem mimem po szkole w Berlinie, gdzie przez wiele lat pracował w teatrze. Nauczał ruchu w Niemczech, Polsce, Włoszech, Francji, Stanach Zjednoczonych i Izraelu. Prowadził zajęcia taneczno-teatralne dla dzieci i młodzieży w Berlinie i Paryżu.
W wieku 25 lat intensywnie medytował przez 2,5 roku w Himalajach.
Od 2011 roku założyciel BioRezydencji w Świeradowie-Zdroju www.biorezydencja.pl), ekologicznego centrum warsztatowo-rozwojowego. Z zamiłowania jogin, podróżnik, ojciec 5 dzieci, wegetarianin, masażysta Lomi Lomi Nui, ukończył ISTA level 2, miłośnik lasów (zasadził 70 tys drzew).

Ceremonia odbędzie się na dwóch poziomach. Na dole będzie strefa chillout i bufet a na górze tańce.

→ PRZYTULAŃCE
(we własnym zakresie) jeśli zmęczysz się tańcem, możesz skupić się na przytulańcach:)

KOMBUCHA O PÓŁNOCY
Noworoczny toast Kombuchą (wegański, bezalkoholowy)

→ WEGETARIAŃSKI BUFET
Przygotowane wegańskie lub wegetariańskie jedzenie w formie bufetu.

→ WAŻNE INFO:
– przed oraz podczas ceremonii nie spożywamy alkoholu oraz innych środków odurzających. W ten dzień unikaj kofeiny, kakao lub innych stymulantów przez cały dzień.
– jesteś w pełni odpowiedzialny za siebie, swoje potrzeby, uczucia i emocje oraz dbasz o przestrzeń i bezpieczeństwo swoje oraz pozostałych uczestników.
– klarownie komunikujesz innym o swoich potrzebach i granicach.
– 5Rytmów jest wspólnym procesem gdzie pojawiają się emocje, którym towarzyszy płacz, śmiech, krzyk. Bądź autentyczny, wyrażaj się. Wszystkie uczucia i emocje są mile widziane.

– tańczymy boso.
– zabierz (najlepiej szklaną) butelkę z wodą.

– podczas Ceremonii Cacao będziemy spożywać surowe Cacao (z mlekiem roślinnym, chili, syropem z agawy) – jeśli jesteś uczulony na któryś z składników zgłoś się wcześniej. Jeśli stosujesz leczenie tabletkami psychoaktywnymi – również zgłoś się i skonsultuj z lekarzem czy możesz spożywać stężone surowe Cacao.
– jeśli bierzesz substancje psychoaktywne zgłoś się na priv.

→ CZAS / MIEJSCE:
Tango Milonga
Wybrzeże Kościuszkowskie 21A, 00-390 Warszawa

31 GRUDNIA 2023
20:00 rejestracja
20:30 start
03:00 zakończenie

→ KOSZT:
Na bramce w dniu wydarzenia 400 zł

→REJESTRACJA:
Wymagana rejestracja na:
→ info@5rytmow.eu

→ ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Sylwester 5Rytmowy jest otwarty DLA WSZYSTKICH znających i nieznających praktyki 5Rytmów 🙂

Masz pytania? Pisz! Zadzwoń! Chętnie odpowiemy:
Tomasz +48504173833

Zapraszamy na wspólne powitanie Nowego!