Close

Eros w 5Rhythmach – Hiszpania

5Rytmów®  i Eros – „Wyraź Swoją Prawdziwą Naturę”

Prowadzenie: Tomasz Szymocha (Polska), Ela Merom (Izrael)

Weekendowe warsztaty w Valle De Sensaciones (Laboratorium Ekowioskowe), Hiszpania

Po dwóch niesamowitych warsztatach w Polsce, przenosimy się by pogłębić naszą pracę w zmysłowym, kreatywnym, wspaniałym, naturalnym środowisku, stworzonym przez społeczność żyjącą w Valle De Sensaciones i wyjątkową „Matkę Naturę”.  
W tej przestrzeni będziemy mieli okazję zanurzyć się głęboko w intymnym połączeniu ze sobą, z Ziemią i z ludźmi wokół nas. 
Nasze unikalne warsztaty łączą magiczną mapę medytacji ruchowej 5Rytmów® i innych potężnych praktyk i sposobów uwalniania oporu ze świadomości UMYSŁ – CIAŁO – SERCE, aby pozwolić naszej erotycznej energii i sile życiowej płynąć przez nas, w ich pełnym zakresie i chwale, od tych najbardziej subtelnych do najdzikszych, pozwalając nam bawić się radośnie w naszym życiu jako potężne, wyjątkowe istoty, jakimi każdy z nas jest. 

Dla nas, jako prowadzących niezwykle ważne jest stworzenie bezpiecznego środowiska do poszukiwań. Oboje mamy duże doświadczenie w prowadzeniu świętych podróży grupowych, i wraz z naszymi niesamowitymi starannie dobranymi asystentami tworzymy przestrzeń, która jest bezpieczna i wspierająca, w której uczestnicy mogą zanurzyć się w swoich własnych procesach uzdrawiania i wzmacniania się. Na tym warsztacie spotkają się ludzie z Izraela, Polski, Niemiec, Hiszpanii i wielu innych krajów. 
Zjednoczymy się jako kosmiczne dzieci, aby bawić się, płakać, kochać razem.

Przybądź do nas tym KIM po prostu jesteś!

Jesteśmy wolnymi ptakami latającymi do stworzenia.
Pragniemy kochać życie – całkowicie się z nim połączyć.
Aby w PEŁNI przyjąć całe piękno, które istnieje wokół nas, w innych ludziach i przede wszystkim w nas samych.
Aby żyć w pełni naszym wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju, darem dla świata.
Naszym pragnieniem jest dotykać i być dotykanym głęboko w każdym momencie, z każdym oddechem, w tym cudzie ciała, jaki otrzymaliśmy od ŹRÓDŁA, aby pozwolić naszej pierwotnej energii objawiać się w jej naturalnej i wspaniałej formie!

***
Prowadzący:

Ela Merom/ Izrael 
Przez prawie dwadzieścia lat Ela prowadzi warsztaty transformacyjne, rytuały i procesy rozwoju osobistego. W swojej pracy ona magicznie łączy pracę serca, ciała i świadomości. Jej pierwsze większe duchowe przebudzenie, jako osoby dorosłej nastąpiło dzięki buddyjskiej mądrości i od tamtej pory ona pogłębiła jej ludzkie doświadczenie poprzez ścieżkę szamańską, żydowską tradycję mistyczną, świętą seksualność i wiele innych, ale przede wszystkim poprzez swoje osobiste doświadczenia i odkrywanie jako osoba i jako rodzic.
Ela posiada stopień magistra i została wyświęcona jako Rabin Reconstructionist movement. 
Rosnąca intymność i pełne doświadczenie siły życiowej jest jej główną troską, zarówno dla siebie, jak i dla innych. Ela zaprasza Cię, abyś dotarł do swojej najgłębszej i najbardziej radosnej i kochającej esencji, przez stworzenie głębokiej, satysfakcjonującej i zmysłowej relacji z tymi których kochasz, z pięknem stworzenia, a co najważniejsze z samym sobą. Rozszerzenie naszych serc i umysłów to nie tylko słowa, to może być przeżyte i może zmienić nasze życie w prawdziwą przygodę, którą tak naprawdę jest. 
Zapraszamy Cię na tę podróż!


Więcej na http://www.desertashram.co.il/our-instructors/ela-merom

Tomasz Szymocha / Polska

Jestem akredytowanym nauczycielem 5Rytmów®. Rytmy to moje powołanie. Jestem również aktorem, joginem, masażystą Lomi Lomi i kaszmirskim. Moja rzeczywistość jest pełna miłości i tańca i taki jest mój 5Rytmowy parkiet: zmysłowości, wibrującej energii i piękna. Czerpię z szamanizmu, głębokiego kontaktu z naturą, fascynacji teatrem oraz z mądrości jaką nieustannie daje mi moja czwórka dzieci. W 2011 roku założyłem BioRezydencję w Świeradowie Zdroju – piękne, ekologiczne wiejskie ustronie, miejsce odnowy ciała i ducha, gdzie również czasami prowadzę 5Rytmowe Fale.

http://www.tomasz5r.com/pl/home/

http://www.tomasz5r.com/pl/home/https://www.facebook.com/BioRezydencja/

***
Przeczytaj co czują uczestnicy po naszych warsztatach: 
„Pokochaj się z życiem” to dla mnie nie tylko warsztat. To czas na spotkanie z samym sobą. Rozpoznawanie i uwalnianie swoich blokad, przy jednoczesnym poszanowaniu granic, było niesamowitym doświadczeniem. Drogą, która dążyła do prawdy i dawała poczucie wolności. Mi otworzyła serce. Poczułem moc. Siłę do dalszego życia w otwartości. Bez zbroi ochronnej. Kocham Życie Polecam warsztat z całego serca.”  
Robson

„Jestem wdzięczna za warsztat łączący 5 rytmów, które tak kocham z elementami tantry (wiele prostych ćwiczeń, pracy z oddechem). Otwierający czas, rozpuścił kolejne warstwy blokad, które utknęły w ciele. Taniec, bliskość ludzi i natury w bezpiecznej przestrzeni, którą wspólnie stworzyliśmy z Elą Merom ToMaszem 5Rytmów, asystentami oraz wszystkimi uczestnikami – to wyjątkowy czas:) Spotkanie na polskiej ziemi ludzi z Izraela, Niemiec i Polski miało dla mnie dodatkowo głębokie znaczenie. Transformacja przeszłości!
Kochanie się z życiem to pierwotny stan naszej duszy i naszego ciała. Z serca polecam taką pracę rozwoju osobistego💚 Każde miejsce, w którym odbył się warsztat jest uświęcone Shalom!”
Aga 

” Znakomity warsztat. Połączenie głębokiej pracy z przyjemnym czasem. Przeprowadzony z ogromną dbałością o granice każdego z uczestników. 
Prowadzący oferują uczestnikom dużo wsparcia, z radością mogę polecić ten warsztat każdemu, zarówno osobom z doświadczeniem w różnych rodzajach pracy z ciałem, jak i zupełnie początkującym”
Mirek Chybicki

***
KIEDY: 
Start: 8 września godz. 14.00 ( przyjazd i rejestracja)
Koniec: 10 września godz. 17.00 

GDZIE: 
Valle de Sensaciones, Andaluzja, Sierra Nevada
Urodzajna dolina the Sensacions jest domem Laboratorium Ekowioskowego, która daje doświadczenie naturalnego życia jej wiecznie ewoluującej społeczności. Jej motto to kreatywność w zmysłowym połączeniu z naturą. To miejsce jest jak dom w objęciach Matki Natury z dachem z gwiazd. 
Więcej informacji na temat tej Doliny http://sensaciones.de/en

PRZELOT I PRZYJAZD
Lotniska Malaga (200 km)/Granada (120 km)/Almeria (120 km)
Pomożemy Ci w zorganizowaniu Twojego przyjazdu i podamy informacje na temat autobusów i przejazdów grupowych. 

INWESTYCJA:
Wcześniejsza rejestracja 120 Euro / za warsztat – niższa cena do końca sierpnia 2017.
150 Euro – cena od 1 września 2017
+ koszty pobytu (zakwaterowanie i pełne wyżywienie) różne warianty:
108 Euro standardowy, 144 Euro wysoko zarobkowa, 72 Euro nisko zarobkowa.

Przedpłata 80 Euro – bezzwrotna (będzie to odjęte od całkowitej kwoty za warsztat)
Istnieje możliwość przedłużenia pobytu, wówczas opłata jest wkładem w społecznościowy projekt Eros Lab. 

ZAKWATEROWANIE: 
Ten warsztat to całkowite zanurzenie się w naturze. W trakcie lata cudownie śpi się pod chmurką, bez potrzeby używania nakryć. Dolina ma swój własny mikroklimat i bardzo dużo zacienionych miejsc, które sprawiają że jest tam idealna temperatura w dzień i w nocy. W tym raju stworzonych jest wiele miejsc do ekspresji twórczej. W trakcie lata w dolinie śpimy na zewnątrz otuleni przyrodą i ciepłymi nocami Jest też niewielka liczba miejsc w naszych domach na drzewach, glinianych domach i jaskiniach. 

INFORMACJE I REJESTRACJA: 
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, proszę skontaktuj się z: 

Uczestnicy z Europy: 
Proszę kontaktujcie się z Gaja Matka, gajamatka@o2.pl , Fb messenger Gaja Matka

Uczestnicy z Izraela: 
Proszę kontaktujcie się z Ela Merom at 972-507560815 lub poprzez Fb Messenger 
(pomiędzy 15-22 sierpnia, prosimy o kontakt z Nofar 972-508777608)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *