Close

Zero Ograniczeń – Warsztat 5Rytmów®

Sekret osiągnięcia bogactwa, zdrowia i harmonii ze światem.

Zero ograniczeń to 5 dniowy warsztat wykorzystujący mapę 5Rytmów®.
Będziemy starali się spotkać siebie w swojej mocy i doskonałości. Będziemy się koncentrować na tym, że jesteśmy w 100% odpowiedzialni za siebie i swoje życie. Wszystko co nas spotyka w życiu jest naszym wyborem aby móc wzrastać. Gdy pokochamy siebie będzie to najprostszy sposób na samodoskonalenie. A im lepszy ty będziesz tym lepszy stanie się świat. Gdy uda nam się poznać siebie i naszą moc tym bardziej będziemy niezależni i nie będzie nas można łatwo manipulować.
Będziemy celebrować miłość i rozpuszczać wszystko to co nas od niej oddziela i zaufać. Z miejsca miłości wykwita cała nasza kreatywność, spontaniczność, pragnienie zabawy i dzielenia się radością. Teraz możemy wyrazić siebie w pełni, bez krytyki i ograniczeń: tańczmy więc… Róbmy to co zawsze chcieliśmy zrobić, choć brakowało nam odwagi!
W tym procesie będzie nas wspierać moc Gór Izerskich, magiczna BioRezydencja z jej zdrową i cudowną kuchnią wegetariańską, sauna, sesje świadomego oddechu Rebirthing i Cacao Ceremonia.

Praktyka 5Rytmów® tańczona przez tysiące ludzi na całym świecie, jest dynamiczną praktyką ruchu, zakorzenioną w prawdzie, iż jeśli wprowadzisz swoją duszę w ruch, to sama się uzdrowi.
Umysł się uspokoi, kiedy ciało będzie rozpoznane, zaprzyjaźnione i wytańczone. Kiedy ciało jest w ruchu, staje się czystą energią, przepływem – staje się samym życiem. Do tych prawd zaprowadzi Cię 5Rytmów® – rodzaju dynamicznej medytacji stworzonej przez Gabrielle Roth w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku w USA. Poprzez 5 jakości ruchu (Flowing, Staccato, Chaos, Lyrical i Stillness), dajemy sobie szansę odnalezienia się, zrozumienia, bycia tu i teraz, z otwartymi sercami i czystymi umysłami.

Tomasz Szymocha to akredytowany nauczyciel 5Rytmów®.
Trening nauczycielski ukończył 2016 w The Moving Center® New York. Od tego czasu aktywnie prowadzi zajęcia i warsztaty 5Rytmów® w Polsce, Niemczech, Izraelu, Hiszpanii. Z zawodu jest aktorem mimem po szkole w Berlinie, gdzie przez wiele lat pracował w teatrze. Nauczał ruchu w Niemczech, Polsce, Włoszech, Francji, Stanach Zjednoczonych i Izraelu. Prowadził zajęcia taneczno-teatralne dla dzieci i młodzieży w Berlinie i Paryżu. Wychował się w Warszawie, gdzie występował w Teatrze Buffo jako mim. W 1987 emigrował do Berlina. W wieku 25 lat intensywnie medytował przez 2,5 roku w Himalajach. Od 2011 roku założyciel BioRezydencji w Świerodowie-Zdrój (www.biorezydencja.pl), ekologicznego centrum warsztatowo-rozwojowego. Z zamiłowania , podróżnik, ojciec 5 dzieci, wegetarianin, masażysta Lomi Lomi Nui, ukończył ISTA level 2., miłośnik lasów (zasadził 70 tys drzew). 🙂

Kiedy:
Początek: 29 Kwietnia 2022 o 17:00
Koniec: 3 Maja 2022 o 15:00

Inwestycja:
Cena regularna: 1300 PLN
Early Bird 1150 PLN rejestracja i płatność do 31.03.2022

Akomodacja:
Nocleg i pyszne wegetariańskie posiłki 185 zł dziennie.
BioRezydencja, Główna 12,
59 – 850 Świeradów Zdrój

Rejestracja:
tomasz5rythms@gmail.com

Emeryci, renciści, studenci, osoby samotnie wychowujące dzieci w trudnej sytuacji materialnej 10 % zniżki.

Masz pytania? Pisz! Zadzwoń! Chętnie odpowiemy:
Tomasz +48504173833

Ten warsztat jest liczony jako 5-dniowy warsztat 5Rytmów® Wave do szkolenia nauczycieli 5Rytmów®