Close

Warsztat 5Rytmów® Uwierz w Siebie

Uwierz w Siebie to wyjątkowy warsztat, podczas którego powrócisz do źródła swojej Mocy!

Odkryj tętniące źródło swojej mocy i przebudź się do nowego życia.

Masz w sobie wszystko, czego potrzebujesz, aby odmienić swoje życie.
Czy jesteś gotów odkryć, kim naprawdę jesteś?

Obudź świadomość, która pomoże Ci dokonać prawdziwych zmian. Odkryj w sobie siłę, pozwalającą podejmować odważne decyzje. W każdej chwili możesz zmienić swoje życie i wpuścić do niego odrobinę magii.
Tańcząc łączymy się z tą częścią nas, która Wie, że jesteśmy boskimi istotami, zdolnymi kreować życie, jakiego pragniemy.
Możemy całkowicie zmienić nasze życie poprzez zmianę naszych przekonań. To one kształtują sposób, w jaki postrzegamy świat i siebie. W zależności od tego, w co wierzymy, widzimy przed sobą możliwości albo przeszkody. Wszystko zależy od naszej percepcji. Możemy wybrać jaki wewnętrzny świat dla siebie stworzyć. I czy będzie nas wspierał.
Wiara w siebie płynie z przyjęcia siebie takim, jakim jesteś, z tym, co dla Ciebie ważne. Z Twoją autentycznością i unikalnymi darami, które możesz ofiarować światu.
Gdy tańczymy, otwieramy się na przepływ, czujemy miłość i zaufanie do życia. Mamy dostęp do piękna i obfitości świata.
Z tego pełnego Mocy miejsca w nas, możemy wytańczyć swoje intencje.
Tańcząc z otwartym sercem sięgamy śmielej, poruszamy się swobodniej, stajemy się szczęśliwsi i wolni.
Jest taki moment tanecznego flow, gdy jesteśmy szczególnie otwarci i chłonni. Możemy użyć go dla swojego najwyższego dobra.
Wybrać afirmacje i intencje, które nas wzmocnią – i które się spełnią!
W muzyce, która nas uniesie, w grupie pełnej dobrej energii, spotkamy się, aby wspólnie „wtańczyć” w każdą komórkę naszych ciał niezachwianą wiarę w siebie.
Tym właśnie będziemy się zajmowali – razem!
Z każdym krokiem na parkiecie, w każdym z Pięciu rytmów, wyruszymy razem ku spełnieniu pragnień
i na spotkanie ze świetlistym, szczęśliwym sobą 🙂

Jesteś kimś więcej niż myślisz.

W tym procesie będzie nas wspierać moc Gór Izerskich, magiczna BioRezydencja ze zdrową i wspaniałą kuchnią wegetariańską, sauną i magicznym, spełniającym życzenia kasztanem oraz najsilniejszym kamiennym kręgiem mocy w promieniu 1000 km. Kamienny krąg ma silne właściwości oczyszczające, wzmacniające i regenerujące na wielu poziomach.

5Rytmów® to praktyka ruchu, która uczy nas, jak obudzić ciało i uwolnić umysł.
Praktyka 5Rytmów® tańczona przez tysiące ludzi na całym świecie, jest dynamiczną praktyką ruchu, zakorzenioną w prawdzie, iż jeśli wprowadzisz swoją duszę w ruch, to sama się uzdrowi.
Umysł się uspokoi, kiedy ciało będzie rozpoznane, zaprzyjaźnione i wytańczone. Kiedy ciało jest w ruchu, staje się czystą energią, przepływem – staje się samym życiem. Do tych prawd zaprowadzi Cię 5Rytmów® – rodzaju dynamicznej medytacji stworzonej przez Gabrielle Roth w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku w USA. Poprzez 5 jakości ruchu (Flowing, Staccato, Chaos, Lyrical i Stillness), dajemy sobie szansę odnalezienia się, zrozumienia, bycia tu i teraz, z otwartymi sercami i czystymi umysłami.

Tomasz Szymocha to akredytowany nauczyciel 5Rytmów®.
Trening nauczycielski ukończył 2016 w The Moving Center® New York. Od tego czasu aktywnie prowadzi zajęcia i warsztaty 5Rytmów® w Polsce, Niemczech, Izraelu, Hiszpanii. Z zawodu jest aktorem mimem po szkole w Berlinie, gdzie przez wiele lat pracował w teatrze. Nauczał ruchu w Niemczech, Polsce, Włoszech, Francji, Stanach Zjednoczonych i Izraelu. Prowadził zajęcia taneczno-teatralne dla dzieci i młodzieży w Berlinie i Paryżu. Wychował się w Warszawie, gdzie występował w Teatrze Buffo jako mim. W 1987 emigrował do Berlina. W wieku 25 lat intensywnie medytował przez 2,5 roku w Himalajach. Od 2011 roku założyciel BioRezydencji w Świerodowie-Zdrój (www.biorezydencja.pl), ekologicznego centrum warsztatowo-rozwojowego. Z zamiłowania , podróżnik, ojciec 5 dzieci, wegetarianin, masażysta Lomi Lomi Nui, ukończył ISTA level 2., miłośnik lasów (zasadził 70 tys drzew). 🙂

Kiedy:
Początek: 7 Października 2022 o 17:00
Koniec: 9 Października 2022 o 15:00

Inwestycja:
Cena regularna: 1200 PLN
Early Bird 1100 PLN rejestracja i płatność do 15.09.2022
Cena zawiera warsztat, nocleg i pyszne wegetariańskie posiłki.
Numer Konta: Tomasz Szymocha 41 1600 1462 0008 2536 3680 7011

Adres:
BioRezydencja, Główna 12,
59 – 850 Świeradów Zdrój

Rejestracja:
tomasz5rythms@gmail.com

Emeryci, renciści, studenci, osoby samotnie wychowujące dzieci w trudnej sytuacji materialnej 10 % zniżki.

Masz pytania? Pisz! Zadzwoń! Chętnie odpowiemy:
Tomasz +48504173833

Ten warsztat jest liczony jako 2,5-dniowy warsztat 5Rytmów® Wave.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *