Close

Create Your LIFE

My, którzy tworzymy z głębi naszych serc warsztaty „Love Life” chcemy zaprosić właśnie Ciebie w podróż stworzoną dokładnie po to, by poruszyć Twe (wymarznięte) CIAŁO i wprowadzić cię w PULS Twej własnej EGZYSTENCJI.

Jak decydować o tym co tworzysz w swym życiu?
Jak tworzyć jasne i zdrowe granice?
Jak otworzyć nasze twórcze, soczyste przepływy:
– w pracy
– w relacjach z Twoją rodziną i przyjaciółmi
– w seksualności
– na każdym etapie życia?
Jak żyć PEŁNIĄ siebie, czyli tym kim JESTEŚ?

Zapraszamy Cię z wielką radością na jesienne spotkanie z
5Rytmami® i Twórczą Mocą Życia

Co tym razem zaplanowaliśmy dla Ciebie?
⦁ Narzędzia Emocjonalnego Uwolnienia, by oczyścić i otworzyć kanały dla swobodnego przepływu Twórczej Mocy Życiowej
⦁ Ćwiczenia stworzone po to, by POŁĄCZYĆ Cię z Twoją wewnętrzną radością i dzieckiem Wszechświata
⦁ Artystyczną ekspresję (każdy z nas jest wolnym twórcą – doświadczenie niewymagane)
⦁ Pracę z dźwiękiem, głosem i pulsem (każdy z nas jest wolnym twórcą – doświadczenie niewymagane)
⦁ Zagłębianie się w pracę nad granicami, która pozwoli Ci swobodnie poruszać się w twej kreatywności
⦁ Naturalny dziki zew, który pozwoli na połączenie się z Twą pierwotną autentyczną naturą
⦁ Gorącą i słodką ceremonię kakao
⦁ I jeszcze więcej cudowności…..

JAK ZAWSZE W TRAKCIE NASZYCH SPOTKAŃ BĘDZIEMY PRACOWAĆ Z MAPĄ 5RYTMÓW®, BY ZNALEŹĆ KLUCZ DO TAJEMNIC NASZYCH SERC-CIAŁ-UMYSŁU

To wszystko spotka Cię w przytulnych i kameralnych przestrzeniach BioRezydencji w Świeradowie-Zdroju http://www.biorezydencja.pl/
Wspaniała, przestronna sala oraz piękne pokoje BioRezydencji tworzą idealną atmosferę wspierającą owocne i bogate procesy zarówno indywidualne, jak i grupowe. Podaruj sobie tej jesieni wspaniałe przeżycie dotyku ŻYCIA i PRZYJEMNOŚCI.

Po naszych warsztatach w Polsce i Hiszpanii jesteśmy pewni mocy przemian, które niosą ze sobą warsztaty „Love Life”. Przybądź i doświadcz wyjątkowego połączenia naszych energii – czekamy na Ciebie w naszej unikatowej przestrzeni.

Przybądź do nas takim, jakim jesteś. Bardzo chcemy się z Tobą spotkać – przybywaj niezależnie od tego, czy już wcześniej mogliśmy doświadczać siebie nawzajem, czy dopiero będzie to Twój pierwszy raz – pogłębimy razem swe połączenia jako jedno cudowne plemię.

Z miłością,

Ela Merom (Izrael)
Tomasz Szymocha (Polska)

Prowadzący:

Ela Merom/ Izrael
Od prawie dwudziestu lat Ela prowadzi warsztaty transformacyjne, rytuały i procesy rozwoju osobistego. W swojej pracy magicznie łączy pracę serca, ciała i świadomości. Jej pierwsze większe duchowe przebudzenie jako osoby dorosłej nastąpiło dzięki buddyjskiej mądrości i od tamtej pory pogłębia swe doświadczenia poprzez ścieżkę szamańską, żydowską tradycję mistyczną, świętą seksualność i wiele innych praktyk, ale przede wszystkim poprzez osobiste doświadczenia i odkrywanie siebie jako osoby i jako rodzica.
Ela posiada stopień magistra i została wyświęcona jako Rabin w ruchu Judaizmu Rekonstrukcjonistycznego . Rosnąca intymność i pełne doświadczenie siły życiowej są w kręgu jej podstawowych działań skierowanych zarówno ku sobie, jak i w stronę innych. Ela zaprasza Cię, abyś dotarł do swojej najgłębszej, najbardziej radosnej i kochającej esencji, przez stworzenie głębokiej, satysfakcjonującej i zmysłowej relacji z tymi których kochasz, z pięknem stworzenia, a co najważniejsze z Samym Sobą. Rozszerzenie naszych serc i umysłów to nie tylko słowa, możesz to naprawdę przeżyć, to zmieni Twe życie w prawdziwą przygodę, bo przecież życie to cudowna przygoda.
Z całego serca zapraszam Cię w tę podróż!
Więcej na http://www.desertashram.co.il/our-instructors/ela-merom

Tomasz Szymocha / Polska
akredytowany nauczyciel 5Rytmów®. Trening nauczycielski skończył w The Moving Center® New York. Od tego czasu aktywnie prowadzi zajęcia i warsztaty 5Rytmów® w Polsce, Niemczech, Izraelu, Hiszpanii. Z zawodu jest aktorem mimem po szkole w Berlinie, gdzie przez wiele lat pracował w teatrze. Nauczał ruchu w Niemczech, Polsce, Włoszech, Francji, Stanach Zjednoczonych i Izraelu.
W wieku 25 lat intensywnie medytował przez 2,5 roku w Himalajach.
Od 2011 roku założyciel BioRezydencji w Świeradowie-Zdrój (www.biorezydencja.pl), ekologicznego centrum warsztatowo-rozwojowego. Z zamiłowania jogin, podróżnik, ojciec 4 dzieci, wegetarianin, masażysta Lomi Lomi Nui, miłośnik lasów (zasadził 70tys. drzew).
http://www.tomasz5r.com/pl/home/
https://www.facebook.com/BioRezydencja/
W opisie wydarzenia przeczytaj i posłuchaj co czują uczestnicy po naszych warsztatach. Zobacz także zdjęcia z warsztatów w Polsce i Hiszpanii

REJESTRACJA:
Ilość uczestników jest ograniczona, zatem zachęcamy Cię do zapisania się na warsztat jak najszybciej (wymagana jest przedpłata).

CAŁKOWITA INWESTYCJA:
Niższa cena TYLKO do 26 października
290 EUR (1240 zł)
Od 27 października
350 EUR (1500 zł)

Oferujemy 10% zniżki dla osób, które już wcześniej brały udział w naszych warsztatach oraz osób, które regularnie tańczą 5Rytmów® u Tomasz Szymocha.

Przedpłata 80 Euro (344 złote) – bezzwrotna (będzie to odjęte od całkowitej kwoty za warsztat)

Cena warsztatów obejmuje:
– 3 dni warsztatów
– ceremonię Kakao
– 3 dni pełnego zakwaterowania
– pyszne i zdrowe, gotowane z miłością posiłki wegetariańskie

Wszelkich informacji w sprawie zapisów i warsztatów udzieli ci Gaja, z którą możesz skontaktować się poprzez email: gajamatka@o2.pl lub Facebook Gaja Matka, tel. +48 661 600 355

Ela Merom będzie także dostępna kilka dni przed i po warsztacie. Zaprasza na indywidualne spotkania: sesje uzdrawiania oraz doradztwo dla par.
Inwestycja 150 zł. Kontakt: Ela Merom (fb Messenger) or elamerom@gmail.com