Close

5Rytmów® i Eros – “Wyraź swą prawdziwą naturę”

Weekendowe warsztaty w górach jerozolimskich w Izraelu
Po czterech międzynarodowych spotkaniach przeprowadzonych w ciągu pół roku, pojawiamy się w Izraelu by celebrować naszą owocną współpracę i twórczość, wyjątkową na tle warsztatowym.
Warsztaty LOVE LIFE są kombinacją magicznej mapy 5Rytmów®, medytacji i innych potężnych praktyk, pochodnych szamanizmu, psychoterapii ukierunkowanej na ciało oraz tantry. Z naszego doświadczenia wynika, że połączenie naszych mocy tworzy wielkie pole eksploracji, uzdrawiania i radości. Nasi uczestnicy doznają prawdziwego uwolnienia od ograniczeń umysłowych, fizycznych i emocjonalnych, odkrywając nowe wymiary swojej egzystencji. Znajdują moc, aby pozwolić sobie na wyrażanie siły życiowej w pełnym zakresie i chwale, od najsubtelniejszych do najbardziej dzikich przejawów, bawiąc się sztuką uprawiania życia.
Zapraszamy Cię do poszerzenia tego, co uważasz za seksualność. Nawet jeśli myślimy o sobie, jako o wyzwolonych seksualnie, jak w większości aspektów naszego życia, często jesteśmy zablokowani w utartych schematach, które mimowolnie powielamy. Zapraszamy Cię do tego laboratorium, aby rozwinąć Twój pogląd na to, czym jest Miłość w 5Rytmach®. Zanurzcie się głęboko w siebie, w tajemnice Ciała, Serca i Ducha.
Niezwykle ważne jest, dla nas jako organizatorów, stworzenie bezpiecznego środowiska do eksploracji. Posiadamy spore doświadczenie w prowadzeniu świętych podróży, razem z naszymi asystentami kreujemy przestrzeń wsparcia.
W warsztatach wezmą udział uczestnicy z Izraela, Polski, Niemiec, Grecji i innych krajów. Niektórzy już doświadczyli jednego lub więcej naszych warsztatów, a niektórzy będą go doświadczać po raz pierwszy. Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim z tłumaczeniem na język hebrajski i polski.

Jesteśmy wolnymi ptakami lecącymi ku stworzeniu.
Pragniemy kochać życie – całkowicie się z nim scalać.
Przyjmować w pełni piękno, które istnieje wokół nas,
W innych ludziach, a przede wszystkim w nas samych.
Wykorzystać nasze życie jako jedyny w swoim rodzaju dar dla świata.
Naszym pragnieniem jest dotknąć i być dotykanym, czuć intymność każdego oddechu, korzystając z cudu jakim jest Ciało.
Aby nasza pierwotna energia pojawiła się w swojej surowej i imponującej formie.
Łączymy się jak kosmiczne dzieci, aby się bawić, płakać, kochać razem. Przyjdź, jaki jesteś!
MIŁOŚĆ,
Ela i Tomasz
Po warsztatach będziemy kontynuować naszą podróż do delfinarium w Eilat i spędzimy noc w pustynnym aśramie. Więcej szczegółów wkrótce. Jest to opcjonalne i będzie płacone osobno.

ORGANIZATORZY:

ELA MEROM / Izrael – jest nauczycielką i autorką warsztatu LOVE LIFE, mediatorką w “Art of Love School”, matką dwójki wspaniałych córek. Od niespełna dwóch dekad Ela prowadzi warsztaty transformacyjne, rytuały oraz procesy rozwoju osobistego w Izraelu i zagranicą. W swojej pracy łączy Serce, Ciało i Świadomość. Jej pierwsze poważne przebudzenie jako dorosłej nastąpiło dzięki buddyjskiej mądrości i od tamtej pory pogłębiła ona doświadczenie szamańskiej ścieżki, mistycznej tradycji żydowskiej, świętej seksualności, psychoterapii skoncentrowanej na ciele i wiele więcej. Jej studia były zarówno akademickie jak i eksperymentalne. Ma tytuł magistra religii i została wyświęcona na Rabina. Rola intymności i pełnego doświadczania sił życiowych znajdują się w głównym obszarze jej pracy. Zaprasza Cię do przełomowego zgłębiania esencji szczęścia, miłości, tworzenia zmysłowych, głębokich relacji ze światem i samym sobą.
Ekspansja naszych serc i umysłów może być przeżywana i uczynić nasze życie prawdziwą przygodą, jakim jest nam dane.
http://www.desertashram.co.il/our-instructors/ela-merom

TOMASZ SZYMOCHA/Polska – akredytowany nauczyciel 5Rytmów® i założyciel warsztatów LOVE LIFE, aktor, jogin, masażysta Lomi Lomi i Kaszmir. Jego rzeczywistość jest pełna miłości i ruchu podobnie jak jego praca na parkiecie podczas 5 Rytmów. Inspiruje go szamanizm, głęboki kontakt z naturą, fascynacja teatrem i mądrość, którą nieprzerwanie przekazuje mu jego czworo dzieci. W 2011 roku Tomasz założył BioRezydencję w Świeradowie – Zdroju: piękny ekologiczny, wiejski kurort, miejsce odnowienia ciała i ducha, gdzie również prowadzi zajęcia.
http://www.tomasz5r.com/en/home-2/
https://web.facebook.com/BioRezydencja/

CO MÓWIĄ UCZESTNICY PO ODBYTYCH WARSZTATACH:
„Jestem wdzięczny. W przestrzenii świątyni wszyscy mogliśmy być sobą szczerze, wypowiadać naszą wewnętrzną prawdę w bezpiecznym środowisku. Właśnie tak magia i uzdrowienie wydarzyły się. Mogłem żyć pasją, tańczyć i ofiarowywać moje otwarte serce naturze, sobie i innym. Jest pełno miłości. Ela jest niezwykłą, szamańską nauczycielką. Tomasz jest pięknym, tańczącym Shivą. Dziękuję Wam za tę piękną podróż. Kocham Was!” – Pini Mogilevsky (Izrael)

“Wdzięczność to to, co właśnie czuję. Wciąż się uśmiecham i czuję się kompletną osobą. Widzę i doceniam moje ciało, czuję moją duszę, moje serce słyszy mój umysł. Tomasz jesteś zwariowany i zmysłowy. Ela jesteś dziką kobietą, jestem zaszczycona, że miałam szansę Was poznać i wyrazić siebie w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Nigdy nie krzyczałam tak głośno (nawet w trakcie porodu mojego syna), nigdy nie śmiałam się tak mocno i nie tańczyłam tak swobodnie. Przyszłam tu, żeby być bardziej ze sobą, ujrzeć całą siebie. Pomogliście mi to osiągnąć. Jestem szczerze szczęśliwa, dziękuję.” – Ania (Polska)

KIEDY:
początek: 8 Stycznia godzina 14:00 przyjazd i rejestracja
koniec: 10 Stycznia godzina 17:00

GDZIE:
Będziemy w górach jerozolimskich, na farmie Essen, w której są piękne, odprężające wnętrza oraz wspaniała Świątynia Tańca (zdjęcia poniżej).

LOTY I PRZYJAZD:
Proszę spojrzeć na przyloty na lotnisko w Tel Awiwie.

CENA :
Jedzenie i zakwaterowanieŁ
168 Euro (obejmuje zakwaterowanie w pięknym pokoju dla 6 osób + 6 energetycznych wegańskich posiłków + herbata i kawa podczas pobytu) – prosimy rezerwować wcześniej, gdyż istnieje ograniczona liczba pokoi
132 Euro (obejmuje zakwaterowanie w sali sypialnej + 6 energetycznych wegańskich posiłków + herbata i kawa podczas pobytu)

WARSZTATY:
193 Euro dla pierwszych 10 osób, które się zarejestrują
229 Euro dla pozostałych
Uczestnicy, którzy brali udział w warsztatach LOVE LIFE/ uczniowie Tomasza otrzymują 10% zniżki na cenę warsztatów (z wykluczeniem jedzenia i zakwaterowania)

INFORMACJE I REJESTRACJA:
* Uczestnicy europejscy:
Aby się zarejestrować, musisz przelać opłatę rejestracyjną
Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się, skontaktuj się z Alis Aisling (fb) lub na tomasz5rythms@gmail.com
Alis (rejestracja) +48793795819
Tomasz (informacja) +48504173833

Uczestnicy z Izraela:
Aby się zarejestrować, skontaktuj się z Veeresha Jivan za pośrednictwem fb lub telefonicznie
050 2334285
Więcej informacji na temat treści warsztatów można uzyskać, kontaktując się z Ela Merom pod numerem 972-507560815